עיצוב חדרי רחצה

במציאות החיים האינטנסיבית והתובענית בישראל הפכו חדרי הרחצה לחדרי טהרה של ממש- זהו המקום בו אנו מטעינים מצברים בתחילתו של יום ונרגעים בסופו. לא בכדי הם נתפסים כאחד החללים המושקעים בבית וביותר ויותר בתים חלק משמעותי מעוגת תקציב השיפוץ או הבניה מוקצה עבורם לטובת חומרי מעטפת כמו ריצוף וחיפויים, ברזים, גופי התאורה, פרטי הנגרות וכמובן האקססוריז שמשלימים את האווירה.

 

תכנון הפונקציות השונות הוא נגזרת של מבנה חדר הרחצה, והסכמה האולטימטיבית אליה מרבית המעצבים שואפים היא זאת המזכירה את זו שבבתי המלון שם שני הקירות הארוכים יותר מוקצים לאמבטיה או/ו מקלחון ומולם הארון הכיור. כך מתקבלת תחושה של חלל גדול ומפנק בחדר רחצה.

 

כחלק מתהליך העבודה ניתן דגש רב על תכנון ארונות האמבטיה ושטחי אחסון עבור מגבות, כביסה, מוצרי קוסמטיקה, איפור ופרפומריה. כך גם תכנון תכנון תאורה פונקציונלית ואווירתית אטומה ללחות ומים שיכולה לעשות פלאים במידה וחדר הרחצה פנימי יחסית וחשוף פחות לאור טבעי. 

עיצוב חדרי רחצה - מספר טיפים מבית איכות עיצובים:

רוצים עיצוב חדרי רחצה ברמה הגבוהה ביותר? השאירו פרטים בעמוד צור קשר או חייגו עכשיו למספר האישי שלי 050-2527738 ותיהנו מעיצוב חדר רחצה נעים ועדין במיוחד