שרותי ייעוץ - מיטל צימבר

ייעוץ פוטנציאל נכסי יד שניה 

ההאטה בשוק מכירת דירות ובתים מיד שניה, מייצרת הזדמנויות אטרקטיביות במיוחד. ברחבי ישראל קיימים מאות, אם לא אלפי נכסים- יהלומים בלתי מלוטשים- שעין מקצועית תוכל לזהות את כדאיותם ולהגדיר את היקף השיפוץ הדורש, זאת לאחר שגיבשנו והגדרנו יחד את צרככים המדוייקים ואת האיזור והשכונה המתאימים עבורכם.  זכרו- לעיתים דווקא אותם נכסים ישנים ומוזנחים שנתפסים כמאתגרים יכולים בדיעבד להתגלות כעסקת חייכם. 

שוק הנדל"ן בישראל מציע שפע של נכסי יד שניה ישנים ומוזנחים שממוקמים בלב אזורי הביקוש ובעלות נמוכה ביחס למחיר השוק. רבים מהם מתגלים ככדאיים גם לאחר שמגלמים במחיר הרכישה את עלויות השיפוץ. שטחם גדול ביחס לפרויקטים חדשים, הם ממוקמים בלב העניינים עם גישה נוחה למרכזי החינוך, התעסוקה והבילויים, אך הקירות הסדוקים, הדלתות שנעקרו ממקומן ותכנון לקוי שגורם לחללים להיראות חשוכים ומסוגרים, הם סיבות שמונעות מרבים לראות בהם פוטנציאל אמיתי. היעוץ שניתן על ידי צוות המשרד לפני רכישה יכול להשפיע דרמטית ברמה הכלכלית וברמת איכות החיים לה יזכו בעלי הבית לאורך זמן. 

 

חשוב להדגיש שלא כל נכס הוא בר שינוי. בחלקם מהנכסים מיקום הממ"ד, אותו לא ניתן לשנות הוא שמהווה אתגר, באחרים גרמי המדרגות ממוקמים באיזורים שגויים ואינם ניתנים להזזה או שתקרות הבטון נמוכות ולא ניתן להגביהן. במסגרת התהליך נבחן את האתגרים והמכשולים, נגבש משמעויות קונסטרוקטיביות וכלכליות, נבחן את אלה מול נקודות חוזקה הטמונות בנכס ונגבש את הצעד המשתלם והנכון. לשם כך נדרשת גם שליטה בעסקאות שנחתמו באזור וידע רב בבחינת עלויות השיפוץ.

ייעוץ לבניית תקציב לפני שיפוץ

אתגר נוסף העומד בפני משפצים הוא בניית תקציב לשיפוץ. השיפוץ כשלעצמו נתפס כאמוציונלי גם עבור אלה שחוו אחד בעבר. אחד הפרמטרים שמעיבים על התהליך הוא בניית מסגרת תקציב בפרויקט בו העלויות מאוד גבוהות וניתן בקלות לגלוש מהתקציב שהוכתב במקור. באופן טבעי, מי שאינו חי ונושם את תחום הבניה יתקשה לשערך באילו סכומים מדובר. נוסף על כך, רבים אינם לוקחים בחשבון תהליכים שנלווים לשיפוץ כדוגמת ניקיון יסודי בסיומו או הובלה, דברים שנוגסים מעוגת התקציב המקורית ועלותם יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. אחרים אינם מבינים את המשמעויות הכלכליות והנטייה הרווחת היא להקציב סכום כסף שאינו עולה בקנה אחד עם היקף השיפוץ.

 

לרשות המשרד ניסיון רב בבחינת תקציבים אל מול היקף השיפוץ ובבניית תקציבים רציונליים שיאפשרו לכם לעבור את השיפוץ בשלום. כחלק מהתהליך נבין את המשמעויות ונתאם ציפיות. לעיתים, נגדיל ונתאים את התקציב בהתאם להיקף השיפוץ ובמידה וזה לא ניתן נכין תכנית שמתמקדת בשיפוץ אזורים קריטיים בבית. את חלק מהתקציב נקצה לטובת בלת"מים ועיכובים בלו"ז שבתחום דינמי ומורכב כמו בניה יתכן ויקרו. יתכן שתשתמשו בהם ויתכן שתופתעו לטובה. 

ייעוץ חד פעמי 

לפעמים כל מה שנדרש בכדי להקנות לבית מראה חדש ומרענן היא פגישת יעוץ מקצועית שתספק כלים ורעיונות לחולל שינוי בצורה היעילה והנכונה ביותר עבורכם. כחלק משירותי המשרד אנו מציעים פגישות יעוץ נקודתיות שיעזרו לכם להגשים חלום ולהפוך את מרחב המחיה שלכם למעוצב, מסוגנן ומגובש מאי פעם.

השירות אידיאלי לאלה שאינם מתכננים לצאת להרפתקה של שיפוץ נרחב ובמסגרתו נבחן את המרחב מבחינה אדריכלית והנדסית, נבין מה אפשרי לביצוע ומה לא ונספק פתרונות פרקטיים וישימים שיסייעו לכם לחולל שינוי גדול במסגרת אילוצי זמן ותקציב. 

לאורך התהליך נגדיר יעדים לגבי היקף ומהות השיפוץ בצורה מקצועית וממוקדת. נסייע לכם להתמקד באלמנטים ובאיזורים שטיפול בהם יוכל להוביל לשינוי גדול, נציע חלופות להעמדת ריהוט יעילה יותר, נגבש קונספט וסכמת צבעים עקרונית, נייעץ בנושאי תאורה, פרטי נגרות וריהוט וחומרים ואפילו בחומרי גמר כמו חיפויים וריצופים. בנוסף, נוכל לייעץ בנוגע לאנשי מקצוע וספקים טובים ואמינים שיוכלו לסייע לכם להגיע לתוצאות הראויות. 

בפני ציבור הרוכשים והמשפצים עומדים שלל אתגרים. כחלק ממעטפת שירותי המשרד אנו מציעים פגישות יעוץ והכוונה שתפקידן לשפוך אור על הנדבכים השונים בצורה מקצועית ולספק פתרונות אופרטיביים שיקלו על התהליך ויעזרו לבעלי הנכסים לבצע את ההחלטות הנכונות לכל אורכו.

להתייעצות ולקביעת פגישה

050-2527738 התקשרו

 

או השארו פרטים ואחזור אליכם בהקדם