תכנון ועיצוב פנים למשרדים וחדרי עבודה

כל המידע על תכנון משרדים

הימים בהם תכולת המשרד כללה כיסא, כוננית ושולחן עמוס בניירת חלפו מן העולם. המציאות העכשווית, דורשת שהות ארוכה של העובדים בין כתלי המשרד ומובילה בעלי חברות ומנהלי אירגונים להשקיע משמעותית בסביבת עבודה פרודוקטיבית ומזמינה שגורמת לעובדים תחושת שייכות וכן מביאה לגידול בתוצאות בית העסק. לאורך השנים צבר משרדנו ניסיון רב בתחום של תכנון משרדים ועיצוב פנים למשרדים העונים על תפישה זו. אנו מאמינים שעיצוב חללי עבודה ותכנון נכון אפקטיבי מושתת על יישום ערכי החברה וצרכיה באופן אופטימלי במרחב הנתון. 

 

מהו תהליך העבודה הנכון של עיצוב פנים למשרדים? 

תהליך העבודה של עיצוב פנים למשרדים כמו גם תהליך העבודה של תכנון משרדים, מתחיל בתחקיר מעמיק במהלכו לומד צוות המשרד את מבנה החברה, צרכיה ושאיפותיה וממפה את יעדי הארגון ואסטרטגיית הצמיחה על מנת ליצור תכנון ורסטילי ומודולרי שיתאים גם בעתיד ולהגיע לעיצוב חללי עבודה ברמה הטובה והנכונה ביותר עבור כלל העובדים. בתוך כך נבחנים מאפיינים טכניים ואקוסטיים ומגובש קונספט חלל שייתן מענה למתודות העבודה הנהוגות בארגון. 

השילוב של עיצוב משרדים יוקרתי עם עיצוב משרד מודרני

את התכנון הקונספטואלי אנו רותמים ל-DNA החברה- לחזון, לשפת המיתוג ולגרפיקה, זאת על מנת ליצור נראות מגובשת התואמת את ערכי המותג כגון: עיצוב משרדים יוקרתי, עיצוב משרד מודרני וכדומה. בהתאם לקונספט נבנות סכמת המעטפת (ריצוף, מחיצות, תקרות וכיוב') וכן פלטת החומרים והצבעים של פרטי הריהוט והאביזרים. הפרטים המוצגים הם חיוניים עבור עיצוב פנים למשרדים קטנים וגדולים.

שטח המבנה הנתון נמדד ע"י חברת מדידה מקצועית, לאחריו מתחיל תכנון חדש וקפדני ומופק סט תכניות עבודה לתמחור הכולל תכניות הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל, תאורה ותקשורת, מיזוג, ריצוף וכיוב'. לאחר אישור הסט על ידי הלקוח הוא יוצא למכרז קבלנים, קבלני משנה וספקים. 

לאחר קביעת זהותם של אנשי המקצוע ותחילת מלאכת הבניה ינהל המשרד פיקוח מקצועי מדוקדק ומקיף עד לסיום הפרויקט ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח. התהליך כולל הפקה ותיאום בין יועצים, בעלי מקצוע וספקים, ביקורים שוטפים באתר בשלבים השונים, בחינת העבודה בשטח ביחס לתכניות, בחינת לוחות הזמנים ותקציבים. יצויין כי העבודה מתבצעת על פי נהלי הבניין ושעות הפעילות המוגדרות. כמו כן, ניתן לשלב עבודה בשעות הלילה, זאת על פי ההנחיות והתקנות. בתום התהליך יזכו עובדי החברה לסביבת עבודה שתגרום להם להרגיש הכי בבית דווקא במשרד. 

עיצוב חללי עבודה

מה שחשוב לדעת על עיצוב חללי עבודה זה שהוא חייב להיות נעים ונוח לעובד. כאשר מדובר בהליך של תהליך עיצוב פנים למשרדים לכל אדם יש נוחות ודרישות משלו. יש אנשים שיעדיפו עיצוב משרדים יוקרתי עבור חלל העבודה הפרטי שלהם, ויש כאלה שיעדיפו עיצוב משרד מודרני שיכול להכיך חידושים וניראות מאופיינת אישית. אנו באיכות עיצובים דואגים לכל הדרישות שלכם ומתאימים את חלל העבודה לפי הדירושות של הלקוחות. קיימת אפשרות לעיצוב משרד מודרני בבתים פרטיים (חדר העבודה). במידה ואתם מעוניינים בתכנון משרדים או בעיצוב חללי עבודה עליכם לבצע מספר בדיקות כלליות כמו: סקר שוק, מחירים, איכות הריהוט המשרדי  ועוד...

להתייעצות ולקביעת פגישה

050-2527738 התקשרו

 

או השארו פרטים ואחזור אליכם בהקדם