עיצוב חדר רחצה

במציאות החיים האינטנסיבית והתובענית בישראל הפכו חדרי הרחצה שהם חדרי האמבטיה לחדרי טהרה של ממש – זהו המקום בו אנו מטעינים מצברים בתחילתו של יום ונרגעים בסופו.

כולם רוצים שיהיה להם מקלחת מעוצבת וחדר רחצה יוקרתי.

לא בכדי חדרי הרחצה וחדרי האמבטיה נתפסים כאחד החללים המושקעים בבית!

יותר ויותר בתים משקיעים חלק משמעותי מעוגת תקציב לשיפוץ ועיצוב חדרי רחצה, וחולמים על מקלחת מעוצבת ומשקיעים רבות בכל חומרי המעטפת, כמו: ריצופים, חיפויים, ברזים, גופי התאורה, פרטי הנגרות וכמובן האקססוריז שמשלימים את האווירה.

יחד הם יוצרים עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים.

כמעצבת פנים שמקבלת פניות רבות לתכנון ועיצוב חדרי אמבטיה ניכר שרוב הלקוחות יתחילו את השיפוץ בבית בחדרי האמבטיה ולא פעם יגררו לשיפוץ גדול ומקיף לכלל הבית.

שיפוץ חדר אמבטיה דורש התייחסות לכל נושא הצנרת שנמצאת מתחת לריצוף ובין הקירות ולכן המשמעות של החלפת הצנרת לחדישה לפעמים דורש החלפת קו חדש לכלל הבית ואף קשור גם לצנרת במטבח.

בין אם שוקלים להחליף את המטבח הקיים או לא לגעת במטבח, קיימת אפשרות להחליף את קו האינסטלציה במטבח ללא כל שבירה במטבח. ולכן כמעצבת פנים ממליצה לכם להחליף את כל קו הצנרת בבית.

במידה ומדובר בשיפוץ דירה חובה להחליף את כל קו הצנרת בבית עד לקו הראשי של הדירה שלרוב נמצא בלובי הקומתי ודורש להרים את הריצוף ולחדש את הקו.

ההמלצה ליצור מערכת של צנרת פלסטיק לכלל הבית ולו בכדי למונע בעיות בין חיבור של סוגי צנרת שונים.

לצנרת פלסטיק קיים אורך חיים ארוך במיוחד ותמיד יהיה ניתן לערוך שיפוץ חכם בדירה ללא החלפת הצנרת אלה יצירת חיבורים חדשים לצנרת קיימת.

כאשר אנו עושים שיפוץ בבית פרטי חשוב לייצור קו אינסטלציה חדש עד לבור ביוף וכמובן לשמור על שיפועים על דרישת תקן.

בכל שיפוץ בין עם מדובר בשיפוץ דירה או שיפוץ בית פרטי כמעצבת פנים עם ניסיון רב של ניהול פרויקטים אמליץ לכם ליצור מערכת שכוללת מרכזיה לאינסטלציה ולו בכדי לשלוט בכל צינור בנפרד ושקט רב לאורך שנים.

תכנון עיצוב חדרי מקלחת והפונקציות השונות הוא נגזרת של מבנה חדר הרחצה, והסכמה האולטימטיבית אליה מרבית המעצבים שואפים היא זאת המזכירה את זו שבבתי המלון. שם שני הקירות הארוכים יותר מוקצים לאמבטיה או/ו מקלחון ומולם הארון כיור. כך מתקבלת תחושה של חלל גדול ומפנק בחדר אמבטיה שנותן יחד מקלחת מעוצבת ויוקרתי.

כחלק מתהליך עיצוב חדרי רחצה ניתן דגש רב על תכנון ארונות האמבטיה ושטחי אחסון עבור מגבות, כביסה, מוצרי קוסמטיקה, איפור ופרפומריה.
כך גם תכנון תאורה פונקציונלית ואווירתית אטומה ללחות ומים שיכולה לעשות פלאים במידה וחדר הרחצה פנימי יחסית וחשוף פחות לאור טבעי

 

עיצוב חדרי רחצה יוקרתיים , מספר טיפים ממיטל צימבר מעצבת פנים:

נגן וידאו אודות עיצוב פנים חדר רחצה - טיפים לעיצוב | מיטל צימבר

מזמינה אתכם לשטוף את העיניים בעיצובים שונים של חדרי רחצה:

תרצו שנתכנן יחד את שיפוץ חדר הרחצה שלכם?