עיצוב חדר עבודה

לקראת העשור השלישי של המאה ה-21 הופך העולם לנגיש טכנולוגית יותר מאי פעם. לצד מתחמי משרדים משותפים ומפוארים שקמים ונבנים, מתחוללת מגמה הפוכה במרכזה אנשי מקצוע רבים שחוזרים לעבוד דווקא מהבית. תכנון, הגדרה ועיצוב חדרי עבודה או המשרד הביתי נוח ופונקציונלי קריטיים להצלחתו המקצועית של בעליו. לשם כך אנו פועלים ליצור סביבת עבודה אפקטיבית וארגונומית שתענה במדויק על כלל צרכי המשתמש.

מה חשוב לדעת על עיצוב חדרי עבודה?

כחלק מתהליך התכנון נבחן את המיקום האופטימלי של חדר העבודה כך שיטמע בבית באין מפריע למהלך העבודה השוטפת או הפרעה לבני הבית שמתנהלים מחוצה לו.
נבחן פתרונות אקוסטיים שיאפשרו עבודה רציפה ללא הפרעות, נבנה תכנית תאורה מיטבית לעבודה יעילה לאורך כל שעות היממה ונתכנן סכמת עיצוב הכוללת פתרונות ארגונומים מתכווננים, פתרונות אחסון יצירתיים ובניית סביבת עבודה חמה ומזמינה שכיף ונעים לעבודה בה.

בנוסף, בעת עיצוב פנים של חדרי עבודה (להבדיל מעיצוב משרד קונבנציונאלי) ניקח בחשבון שהפינה המשרדית הביתית משמשת בחלק מהמקרים כאיזור דינמי ומודולרי המשרת גם את בני המשפחה בשעות הפנאי. בחלק מהמקרים המרחב משמש גם כספרייה, כחדר מחשב ואפילו כחדר אירוח!

כחלק מתהליך התכנון נבחן במדויק את הצרכים ונשלב בצורה חכמה את כלל הפונקציות הנדרשות מבלי שיפגמו אחת בשניה. 

איך אתם מדמיינים את חדר העבודה שלכם?

תרצו שנתכנן יחד את חדר העבודה שלכם?