שיפוץ בתים ודירות

השנים שחלפו, הילדים שבגרו והצרכים, החלומות והמאווים שהשתנו, כולם מהווים סיבות מצויינות לחדש ולהתאים את הבית למידותיכם החדשות. רבים מבעלי הנכסים ששוקלים לצאת במלאכת השיפוץ חווים חששות ולבטים שנלווים באופן טבעי לתהליך הדינמי והמורכב שלא תמיד ניתן לעמוד מה הוא טומן בחובו ומה תהיינה תוצאותיו.  לאורך השנים צבר המשרד ניסיון רב בתכנון, עיצוב ופיקוח שיפוץ דירות ובתים ומתמחה בליווי מקצועי מכיל ומקיף מהווה לבעלי הבתים מעטפת מקצועית המקלה, מפשטת ומייעלת עבורם את התהליך. 

 

לפני שנכנסים לתעצומות כלכליות ומפתחים ציפיות, חשוב להגדיר במדויק את היקף השיפוץ והתקציב העומד לטובתו- האם התכנית היא לטפל באיזורים נקודתיים או שמא אתם עומדים בפתחו של שיפוץ מקיף שיגדיר מחדש את הפונקציות בבית, אז ההשלכות שונות בתכלית. כחלק משרותי המשרד מוצעות פגישות יעוץ מקצועי במהלכן, ועל סמך הנתונים, התכניות, הרצונות והצרכים, מוצעים פתרונות תכנוניים וויזואליים אופרטיבים עקרוניים אותם ניתן במסגרת התקציב, הקונסטרוציה ונתוני המבנה, לוחות הזמנים ואילוצים נלווים. 

 

אלה הבוחרים לצאת לדרך ישמחו לשמוע שההכנות לקראת השיפוץ ברובן הגדול מהנות ומרגשות. המטרה היא אחת: ליצור מרחב מגורים חכם ויעיל התפור על פי מידותיהם המדוייקות וטעמם של בעלי הבית, ברמת גימור גבוהה ובשילוב ניואנסים, חומרים ואלמנטים שייחדו אותו ביחס לאחרים. התהליך מתחיל בפגישה בה נמפה יחד את הצרכים, הרצונות והמאווים של כל אחד מבני הבית, בהתאם לאורחות חייו, תחביביו ונתוניו הפיזיולוגים (כמו גובה ויד דומיננטית) ונתפור עבורו סביבת מגורים ארגונומית, נוחה ומוקפדת. 

 

הפרוגרמה מעובדת לאלטרנטיבות העמדת ריהוט שמתייחסות גם למאפייני ונתוני החלל- ממדיו ומידותיו, פתחיו, כיווני האוויר והאור והאלמנטים הקונסטרוקטיבים (כמו עמודי תמך וקורות) השתולים בו. כל פרט נבחן בקפידה ומשתלב באופן הרמוני במרחב המתוכנן. בד בבד מתחיל להתגבש קונספט העיצוב וללקוחות מוצעים חומרים, צבעים ומרקמים שיהלמו את תכנון המבנה. 

 

תכנית העמדת הריהוט הנבחרת מתורגמת לתכניות העבודה למכרז (הריסה, בניה, פרישות ריצוף וחדרי רחצה, חשמל, תאורה ומערכות, אינסטלציה, מיזוג ועוד). בד בבד נגבש את נראות הבית הסופית, נגדיר ונדייק את האלמנטים, החומרים המרקמים וסכמת הצבעים של כל חלל וכן נבחר את חומרי המעטפת כמו ריצוף,תאורה, כלים סניטרים, מטבח, ריהוט אמבט וכיוב' שיעזרו לאנשי המקצוע לתמחר ולעמוד את היקף העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. התכניות המעובדות מועברות לתמחור קבלנים, קבלני משנה וספקים, מתורגמות להצעות מחיר ומועברות לאישורכם, בעלי הבית. 

 

בשלב הבא תכניות המכרז מעובדות לתכניות עבודה קפדניות על פיהן יעבדו אנשי המקצוע בשטח. צוות המשרד מלווה מקרוב כל אחד מהשלבים: הפקוח המקיף כולל התאמת התכניות תוך כדי תנועה על פי שינויים ואילוצים בשטח, תיאום בין בעלי המקצוע והספקים השונים, עמידה בלוחות זמנים ותקציבים עד לסיום הפרויקט בסופו תזכו למרחב נעים ומזמין שיגרום לכם להרגיש הכי בבית שרק אפשר. 

ב-20 שנה האחרונות הפך העולם לכפר גלובלי קטן אחד. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשלוט בנעשה גם בשלט רחוק, לכן תושבי החוץ שבחרו ליצור לעצמם בית גם כאן בישראל יכולים לעשות זאת בראש שקט גם כשהם נמצאים אלפי קילומטרים ממנה. משרדנו מתמחה בניהול פרויקטים לתושבי חוץ תוך מתן מעטפת מושלמת הכוללת יעוץ, תכנון, ניהול השיפוץ והלבשת הבית עד הפרט האחרון. 

 

ניהול פרויקט

במסגרת השירות אנו מספקים יעוץ מקצועי במהלכו נוכל לאתר את הנכס האולטימטיבי עבורכם מתוך הכרות השוק המקומי, בניית תקציב ריאלי לשיפוץ, תכנון מוקפד ומקיף התואם במדויק את הצרכים כולל בניית קונספט עיצוב, תכנון פרטי נגרות ורכישת פרטי ריהוט ואבזור, בניית סט תכניות וכתבי כמויות, ניהול ופיקוח על בעלי המקצוע והספקים השונים ומעקב אחר לוחות זמנים ותקציבים. בסיום התהליך נדאג לנקיון הבית ולאבזורו עד לפרטים הקטנים ביותר, כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא לנחות בנתב"ג עם המזוודות ומשם לעבור ישירות לבית החדש.

להתייעצות ולקביעת פגישה

050-2527738 התקשרו

 

או השארו פרטים ואחזור אליכם בהקדם