מיטל צימבר
מעצבת פנים

מעצבת פנים - מיטל צימבר, עיצוב משרדים, בתים ודירות, הוד השרון 050-2527738

משרדה של מעצבת הפנים מיטל צימבר שבהוד השרון מתמחה מזה כעשור בתכנון ועיצוב דירות ובתים הנתפרים בהתאמה מלאה לבעליהם וכן משרדים וחללים מסחריים המתוכננים בקפידה בהתאם ל-DNA של החברה או בית העסק.

היתרונות שמהם נהנים לקוחותי

אמינות
מקצועיות
יחס אישי
מקוריות

הליווי בכל פרויקט מקיף וכולל שלבים ונדבכים רבים:
הראשון שבהם מתבסס על תשאול יסודי ומקיף שמאפשר הבנה מעמיקה של רצונותיהם וצרכיהם של בעלי הנכס, זאת על מנת לגבש מרחב העונה במדויק על צרכיהם העכשווים והעתידיים, כזה שיגרום להם להרגיש בבית. 

בשלב הבא מופקות תכניות עבודה קפדניות ונכתבים מפרטים טכניים וכתבי כמויות המסייעים בעמידה בתקציב הנתון. כחלק מתהליך העבודה המשותף מתוכננים ונבחרים פרטי ריהוט בהתאמה לממדי ופרופורציות החלל וכן מגובש קונספט עיצוב שלם הכולל פלטה מאוזנת  והרמונית של צבעים, חומרים ואביזרים שיחד מרכיבים את השלם. 

תפיסת העיצוב הייחודית של צוות הסטודיו בשרון מאפשרת לברוא חללים עשירים ומורכבים, עתירי שכבות ורבדים, שעומדים במבחן הזמן.
חתימת ידה הייחודית של צימבר באה לידי ביטוי ביישום נכון ומאוזן של מסות, נפחים וממדים ויצירת צבעוניות מתוחכמת ותוססת במינונים מדוייקים.
הידע הטכני רב השנים, היצירתיות שלא פוסקת וההבנה המעמיקה במערכות ובתהליכי העבודה מאפשרת ליצור חלל הרמוני ומגובש שניכרת בו הקפדה על כל פרט, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

אני מתייחסת לכל פרויקט של לקוחותיי כאילו היו הפרויקטים האישיים שלי. אני נלחמת עבורם ומשיגה להם את הטוב ביותר, בהתאם להגדרות ולתכנון המוקדם.

מיטל צימבר בתוכנית "טרנדים" - מושיק גלאמין