משרדי מפלגת הליכוד

קיבלנו לידינו פרויקט מעניין במיוחד – עיצוב קומת משרדים של כ-200 מ"ר לאחד המפלגות הגדולות והמובילות בישראל תוך פרק זמן כמעט בלתי אפשרי של 3 שבועות בלבד שהצריכו עבודה מסביב לשעון, גם בשעות הלילה המאוחרות.

התבקשנו לעצב את חלל ה-OPEN SPEACE כחלל מודולרי בו פינות ועמדות עבודה מגוונות, שולחן ישיבות ו-2 פינות סלון.לטובת העניין נשברו כל הקירות והרצפה חופתה בפרקט צבעוני בנראות צעירה, דינמית ותוססת. בנוסף, הוזמנו שולחנות עבודה מובנים שתשתית החשמל עוברת דרכם, כך הצלחנו לשמור על נראות אסתטית ונקיה. התקרה האקוסטית נצבעה בגוונים שונים על מנת להדגיש את ההפרדה בין האזורים. הקירות מרושתים במסכי טלוויזיה.

הוילונות שנבחרו משלבים בין צבעוניות בהירה בחלקם העליון וכהה בחלקם התחתון שיוצרים יחד אשליית גובה. ארבעת העמודים הקונסטרוקטיבים נצבעו בגוונים אפורים בצביעה חופשית, זאת על מנת להותירם פרקטיים בחלל אליו מגיעים בממוצע בין 100 ל-200 אנשים ביום. כך הם מצליחים להסתיר את הבלאי ולהכלוך שמצטברים על גבם באופן טבעי.

התוצאה שהתקבלה מעוררת השראה. הצלחנו ליצור חלל דינמי, נעים, זמין ופרודוקטיבי שכיף לשהות בו שעות ארוכות בעיצומה של מערכת בחירות מאתגרת וקדחתנית.