אנרגיה מטורפת

עיצוב והלבשה בית פרטי בהוד השרון

הקשר עם בני הזוג, סמנכ"לית בחברת הייטק ושותף במשרד רו"ח גדול להם 4 ילדים,החל לאחר שקיבלו השניים המלצה על משרדנו ממתווכת מוכרת ומוערכת שעובדת באיזור. קיבלנו לידנו את הבית שרכשו (בית חדש מקבלן) כשהוא מותכנן היטב אך ריק לחלוטין. זכינו לעבוד עם בעלת בית אנרגטית וטמפרמנטית עם המון טעם טוב שליוותה מקרוב את תהליכי העבודה והיתה שותפה מלאה בקבלת ההחלטות.

תכנית מערך ריהוט שבנינו מגדירה באופן מיטבי את הפונקציות השונות ומאפשרת צירי מעבר נוחים ומראה פתוח ואוורית. כך יצרנו מרחב ביתי ומזמין. את מערכות האזעקה, השמע ונקודות החשמל סנכרנו באופן שיתאימו לתוואי החדש.

על גבי הרצפה המקורית נפרסה ריצפת פרקט שמכניסה מימד חם, ביתי ומזמין. על גבי קיר בריקים בסלון הותקן קמין עץ שמקנים לבית במידה רבה את אופיו. קירות הבית וחלק גדול מהחפצים ופרטי הריהוט הם בגוונים רכים וחמימים להם שידכנו אקססוריז וטקסטיל בצבעוניות עזה ומרעננת שמוסיפה חיות ועניין. עבור החדרים תכננו פרטי נגרות CUSTOM MADE, בחרנו גופי תאורה וטקסטיל ותכננו את הגינה מחדש על מנת ליצור יחסי גומלין בין חוץ ופנים וסביבת אירוח חיצונית נעימה ומוארת.

כשנה אחרי המעבר קיבל הבעל קידום משמעותי והמשפחה עשתה רילוקיישן לחו"ל לתקופה בלתי מוגבלת. את הבית הם מכרו בזמן שיא של 10 ימים בלבד.